Hakkımızda

 
Koddemy, 2015 yılı sonlarına doğru kurulmuş, ücretsiz ve web tabanlı bir eğitim platformudur. Bilişim sektöründe yetişmek isteyen ya da bu sektörler de çalışan herkes için değişik konular ile ilgili faydalı eğitim videoları yayınlamayı ve bu yolla Türkçe içeriğe duyulan ihtiyaca da bir cevap vermeyi hedefleyen bir anlayışın ürünüdür.

Dünyada yazılım teknolojilerine duyulan ihtiyaç, bu teknolojiler ile ortaya çıkarılan yüksek katmadeğerli ürünler ve bu ürünlerin bir çok alanda nasıl bir rekabet gücü oluşturduğu ortadadır. Bu noktadan hareketle, ülke olarak daha çok yazılım geliştirmek, daha güçlü ürünler geliştirmek ve fareden çok klavye kullanmak gerektiğine inanmaktayız. Dolayısıyla, dünyada pek çok ülkede olduğu gibi yazılım dünyası ile genç yaşlarda tanışan insan sayımızın artması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, akademik bir eğitim almış olsun ya da olmasın herkes için bilgisayar başında rahatlıkla deneyebileceği ve kolaylıkla öğrenebileceği pek çok konunun uygulamalı eğitimlerini Koddemy üzerinden sağlamaya çalışıyoruz.

Koddemy, emin adımlar ile büyümeye devam edecek. Birçok kategoriden kaliteli eğitim videoları, bloglar ve yazılım dünyası ile ilgili haberler bu sayfalarda sizlerle birlikte olacak. Sizlere seviyeli bir içerik sağlayabilmek için hiç durmadan çalışacağız.

Bize Ulaşın

İş birliği yapmak ve daha fazla insanımızın öğrenebilmesine katkıda bulunmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Koddemy, eğitim videolarını paylaşmak isteyen herkese açık bir platformdur.