Kategori: .NET

Sırala: Tarih | Başlık Artan Sıralama
Görüntüle:

Asp.Net MVC’ye Giriş

6.49K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 1 Asp.Net MVC teknolojisine ait eğitimimizin ilk videosu ile karşınızdayız. Serimizin ilk videosunda MVC kavramı ile ilgili temel bazı bilgileri sizlerle paylaşacak, Asp.Net MVC rou...

Asp.Net MVC Temel Bilgiler

5.09K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 2 Serimizin bu ikinci videosunda Asp.Net ve MVC kavramlarıı ile ilgili temel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Asp.Net MVC ActionResult yapısını anlatıyor ...

Asp.NET MVC Razor Kullanımı

2.79K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 3 Bu bölümde Asp.NET MVC Razor syntax kullanımını ve view dosyaları içerisinde nasıl c# kodu yazılabileceğini anlatıyoruz arkadaşlar.

Asp.NET MVC Form Oluşturma ve Validasyon

3.39K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 5 Bu videomuzda Asp.NET MVC projelerinizde model üzerinden form oluşturmayı, jquery validasyon yapmayı ve önemli MVC attribute'larının nasıl kullanılacağını anlatıyoruz.

Asp.NET MVC Model Kullanımı

3.04K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 4 MVC yapısı içerisinde kendi modelinizi oluşturup bu modeli view ve controller içerisinde kullanabilirsiniz. Bu dersimizde model-view-controller mekanizmalarına daha yakından bakıy...

Asp.NET MVC ve Entity Framework

4.04K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 7 Asp.NET MVC projesi içerisinde Entity Framework kullanımını ve veritabanı operasyonları gerçekleştirmeyi anlatıyoruz arkadaşlar.

Asp.Net MVC Projelerinde Ajax Kullanımı

4.30K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 6 Merhaba arkadaşlar. Bu dersimizde Asp.Net MVC projeleriniz içerisinde ajax teknolojisini nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz.

Entity Framework Projenizde Kendi Sorgularınızı Oluşturun

2.99K Görüntüleme

Asp.Net MVC Eğitim Serisi: Bölüm 8 Bir önceki "Asp.NET MVC ve Entity Framework" dersimizin devamı olan bu videoda Entity Framework içerisinde Lambda Expression, Linq ve klasik SQL kullanımını anlatıyoruz.

C# Giriş

2.19K Görüntüleme

Bu dersimizde C# programlama diline bir giriş yapıyoruz.

C# Hello World

1.16K Görüntüleme

C# konsol projelerini anlattığımız bu dersimizde c# ile hello world programımızı da yazıyoruz.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234