Sponsorumuz Olun

Koddemy, 2015 yılı sonlarına doğru kurulmuş, ücretsiz ve web tabanlı bir eğitim platformudur. Bilişim sektöründe yetişmek isteyen ya da bu sektörler de çalışan herkes için değişik konular ile ilgili faydalı eğitim videoları yayınlamayı ve bu yolla Türkçe içeriğe duyulan ihtiyaca da bir cevap vermeyi hedefleyen bir anlayışın ürünüdür.

Dünyada yazılım teknolojilerine duyulan ihtiyaç, bu teknolojiler ile ortaya çıkarılan yüksek katmadeğerli ürünler ve bu ürünlerin bir çok alanda nasıl bir rekabet gücü oluşturduğu ortadadır. Bu noktadan hareketle, ülke olarak daha çok yazılım geliştirmek, daha güçlü ürünler geliştirmek ve fareden çok klavye kullanmak gerektiğine inanmaktayız. Dolayısıyla, dünyada pek çok ülkede olduğu gibi yazılım dünyası ile genç yaşlarda tanışan insan sayımızın artması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, akademik bir eğitim almış olsun ya da olmasın herkes için bilgisayar başında rahatlıkla deneyebileceği ve kolaylıkla öğrenebileceği pek çok konunun uygulamalı eğitimlerini Koddemy üzerinden sağlamaya çalışıyoruz.

sponsorumuz olun

Yayında olduğu süre içerisinde 450 Bin’den fazla insana dokunan ve 1,5 Milyon’dan fazla ziyaret alan Koddemy’ye vereceğiniz destekler bizleri memnun edecek ve daha fazla insana ulaşmamız açısından büyük bir katkı sağlayacaktır. Sponsorumuz olmak ve bize destek vermek isterseniz sponsor@koddemy.com adresinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.