Üyelik Seçenekleri

Koddemy VIP üyeliği satın alabilmek için kayıtlı üye olmak gerekmektedir. Zaten Koddemy üyesiyseniz giriş yapıp VIP üyeliği satın alabilirsiniz.

Koddemy Yanımda Hizmeti

Yazılım geliştirmeyi öğrenmek, program yazmak; bunların da ötesinde bu işi bir meslek olarak icra etmek istiyor olabilirsiniz. Bu güzel bir hedef. Ancak nereden başlamanız gerektiği konusunda kararsız kalıyor, nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda endişeleniyor olabilirsiniz. Bunların dışında; yazdığınız, yazmak istediğiniz programlar veya yapmak istediğiniz yazılım projeleri için deneyimli bir ekipten görüş almak, öğrenmek istediklerinizi sormak istiyor olabilirsiniz.

İşte tüm bu ihtiyaçlarınız için size Koddemy Yanımda hizmetini sunuyoruz.  Üstelik, Koddemy VIP üyesi olduğunuzda bu hizmetimizden ek bir ücret ödemeden yararlanabiliyorsunuz.

İş İlanları Habercisi

Koddemy VIP üyeleri, Koddemy ağı içerisinde yer alan, izledikleri eğitim videolarına uygun, tam zamanlı/yarı zamanlı veya home-office iş ilanlarından otomatik olarak haberdar olurlar.  Koddemy VIP üyeleri, e-posta adresleri üzerinden düzenli olarak bilgilendirilir.

Standart Üye
Ücretsiz
İndirimli Koddemy Etkinlikleri
Kaynak Kod Kütüphanesi
İş İlanları Habercisi
 
 
VIP Üye
59 TL/1 yıl (KDV Dahil)
Türçe ve Online Eğitim Videoları
Ücretsiz Koddemy Etkinlikleri
Kaynak Kod Kütüphanesi
Koddemy Yanımda Hizmeti
İş İlanları Habercisi